NDT Systems > Новини > ЕНДІТІ Сістемс на World Nuclear Exhibition 2025

ЕНДІТІ Сістемс на World Nuclear Exhibition 2025

У період з 04 по 05 листопада наші представники взяли участь у World Nuclear Exhibition 2025 — найбільшій міжнародній події у сфері атомної енергетики, що відбулася в Парижі, Франція.

Ми були раді зустріти давніх друзів і партнерів, обмінятися думками з колегами галузі та встановити нові професійні контакти. Протягом двох днів виставка була насичена змістовними зустрічами, діалогами та презентаціями новітніх технологічних рішень, що формують майбутнє ядерної енергетики.

Невдовзі ми поділимось низкою важливих анонсів за результатами проведених перемовин — слідкуйте за оновленнями.